Stocznia Vulcan Yachts

Poznaj szczegóły naszej stoczni Vulcan

Opracowaliśmy projekt jachtu wyprzedzający swój czas

Vulcan serii JP47 to marka nierozerwalnie związana z firmą JP Marine, od lat obecną na rynku jednostek komercyjnych i pościgowych.

Nasza stocznia specjalizuje się w projektowaniu, budowie oraz wszelkich pracach instalacyjnych dla jachtów motorowych

Przekraczanie granic
pozwala na nowo
cieszyć się życiem

Stocznia zajmuje się projektowaniem,  przebudową oraz budową od podstaw łodzi kompozytowych w najnowszych technologiach infuzji epoksydowej, winylo–estrowej, a także z użyciem włókien węglowych lub kevlarowych. 

Nasze produkty charakteryzują się bardzo wysokim poziomem kastomizacji. Praktycznie każdy element jednostki może być dostosowany do potrzeb odbiorcy.

Jacht motorowy z temperamentem

Należący do najbardziej elitarnych kabinowych jachtów motorowych, Vulcan budowany jest z bezkompromisową jakością. Potężna siła silnika
w połączeniu z wyszukaną linią zewnętrzną i szerokim spektrum funkcjonalności gwarantują niezapomniane doznania.
Znakomicie zaprojektowane wnętrze charakteryzuje się ekskluzywną atmosferą osiągniętą dzięki zastosowaniu nowoczesnych mebli, tkanin
i w pełni energooszczędnego oświetlenia.

Dysponujemy własną stocznią, wyspecjalizowaną w budowie jednostek kompozytowych i aluminiowych do długości 20 m i szerokości 4,4 m.

Świadczymy usługi z zakresu kompletnego wyposażania we wszystkie instalacje przekazanych kadłubów: napędy (w tym hydrauliczne), układy elektryczne, elektroniczne oraz nawigacyjne. Przeprowadzamy prace wykończeniowe, szkutnicze, stolarskie, lakiernicze oraz tapicerskie.

jpmarine_vulcanjacht2_home

Chcesz poznać więcej szczegółów?

Odwiedź stronę Vulcan Yachts i dowiedz się o specyfikacji i cechach naszego wyjątkowego jachtu