Serwis JP Marine

IMG_0398

Wraz z oferowanymi przez nas produktami oferujemy pełne wsparcie przy konfiguracji systemu napędowego (dobór silnika, skrzyni biegów, linii paliwowych, układu chłodzącego, napędu, pędnika) i  instalacji.

Doradzamy w kwestiach wyboru parametrów pomiarowych i instalacji układów elektronicznych i elektrycznych.

Nasze punkty serwisowe mieszczą się w Gdańsku i Warszawie gdzie utrzymywany jest niezbędny stan magazynowy części zamiennych. Każdy z dostawców oferuje swój program gwarancyjny ale typowo wynosi on 24 miesiące dla aplikacji rekreacyjnych i 12 miesięcy dla komercyjnych.

W razie konieczności usługi serwisowe świadczone są również poza granicami kraju.

Głównie dla zastosowań komercyjnych dla przykładu poniżej podany jest rozbudowany program serwisowy MD :

  • FRP- Factory Replacement Program
   Program wprowadzony dla posprzedażowego wsparcia klientów oczekujących długoterminowych i kompleksowych programów serwisowo naprawczych wraz z wymianą jednostek w okresie TBO (Time Between Overhaul – czas pomiędzy remontem kapitalnym)
  • EIC – Engine Installation & Commissioning
   Dostawa silników odbywa się we wskazane miejsce wraz pomocą przy instalacji i uruchomieniu (szkolenie). To samo dotyczy asysty przy odbiorach technicznych
  • FACT – Szkolenia
   Cykl użytkowania każdego silnika może być znacznie wydłużony przy odpowiedniej wiedzy i umiejętnościach personelu serwisowego. MD prowadzi na życzenie specjalne programy szkoleniowe przy wsparciu lokalnego dealera lub w sowim centrum szkoleniowym. Program szkoleniowy może być w wersji podstawowej – obsługowej lub w wersji rozbudowanej obejmującej remont generalny jednostki.
  • RMC – Repair & Maintenance Contract
   Podobnie jak programie FRP zależy nam by umożliwić klientom przerzucenia całości kwestii serwisowo – remontowych w trakcie użytkowania na MD w zamian za stałą ustaloną z góry opłatą.
  • FES – Factory Express Service
   W szczególnych przypadkach wymagana jest przez klienta gwarancja bezzwłocznej naprawy uszkodzonej jednostki nawet w najbardziej skomplikowanych przypadkach gdy wsparcie lokalnego dealera może być niewystarczające. W takiej sytuacji uruchamiany jest serwis fabryczny.
  • GSP – Genuine Spart Parts
   Jako producent oferujemy stały – 24h dostęp do oryginalnych części zamiennych w przypadku braku ich u lokalnego dealera.