JP Marine reprezentuje w Polsce firmę Safe at Sea, która opracowała skuter Rescue Runner dla potrzeb profesjonalnych akcji ratownictwa morskiego i śródlądowego.

Firma Safe at Sea opracowuje, produkuje i sprzedaje lekkie, dopasowane do potrzeb i korzystne cenowo systemy ratownictwa morskiego. Bazą wszystkich produktów Safe at Sea jest system Rescuerunner, opracowany we współpracy ze Szwedzkim Stowarzyszeniem Ratownictwa Morskiego (SSRS). Dział Zarządzania posiada umowy dotyczące strony technicznej, bezpieczeństwa i załogi dla super jachtów jak i dla statków towarowych. Na system Safe at See składa się jednostka Rescue Runner jak i jego dodatkowe wyposażenie zależne od celu, trening i procedury ratunkowe. Systemy te usprawniają akcje ratujące życie poprzez ulepszenie operacji SAR (Poszukiwawczo-Ratowniczych) na całym świecie.

Rescuerunner jest łodzią ratowniczą zaprojektowaną w szczególny sposób przez doświadczonych operatorów morskich akcji ratowniczych by skutecznie ratować ludzi będących w niebezpieczeństwie na wodzie w najtrudniejszych warunkach, zarówno w linii brzegowej jak i na otwartym morzu.

SYSTEMY
POSZUKIWAWCZO- RATOWNICZE
SAR

Nasze Produkty

Safe at Sea produkuje i sprzedaje najbardziej efektywne systemy poszukiwawczo-ratownicze na świecie. Flagowym produktem jest RescueRunner. Prosimy o kontakt w celu uzyskania dalszych informacji.

RESCUERUNNER

Rescuerunner jest łodzią ratowniczą zaprojektowaną w szczególny sposób przez doświadczonych operatorów morskich akcji ratowniczych, by skutecznie ratować ludzi na wodzie.

GUARDRUNNER

GuardRunner jest rozwinięciem koncepcji RescueRunner dla ratownictwa w warunkach bojowych (CSAR) oraz dla potrzeb organów ścigania.

SZKOLENIA I KURSY

Safe at Sea organizuje szkolenia w zakresie ratownictwa z użyciem RescueRunner we wszystkich typach wód, jak również szkolenia na terenach zalanych i rzekach.

OCHRONA OSOBISTA

Seria produktów sprzętu ochrony osobistej do stosowania z łodziami Runner.

Save at sea - video

Rescuerunner

SafeRunner

Searanger Safe

Elecorunner

GRX Safe at Sea