Tecnogroup

m_banner

Technologia

MFS Tecnogroup produkuje wszystkie elementy wykorzystywane w swoich wyrobach polegając we własnym zapleczu doświadczalnym. Ścisła współpraca z wiodącymi ośrodkami akademickimi umożliwia szybką implementacje najnowszych rozwiązań w produkcji komercyjnej.
W firmie Tecnogroup projektowane i wykonywane są instalacje do ochrony łodzi najnowszej generacji – począwszy od dmuchanych tub szybkich RIB-ów po pianowe odbijacze mega jachtów. Produkty MFS znaleźć można też w dokach i marinach całego świata – jak również systemy pływające do podnoszenia i konserwacji łodzi, systemy antypoślizgowe i wiele innych rozwiązań dla przemysłu stoczniowego.
Poza Europą MFS zrealizowało wiele projektów w dla krajów kontynentu afrykańskiego, Ameryki Południowej i Środkowej, krajów Środkowego Wschodu. Od 2015 r w Polsce grupę MFS reprezentuje JP Maine.

Siedziba oraz zaplecze produkcyjno doświadczalne firmy MFS Tecnogroup mieści się w Barcelonie.

Firma posiada ponad 30 lat doświadczenia w produkcji wszelkiego rodzaju odbijaczy, tub pneumatycznych, mat izolacyjnych i antypoślizgowych do morskich zastosowań. Nową generacja ochrony przeciwuderzeniowej została zaprojektowana do pracy w surowych warunkach środowiska morskiego o różnej gęstości – w zależności od potrzeb klientów.

Wprowadzone nowe tuby pianowe w tym z ochroną kuloodporną mogą być kształtowane z zależności od potrzeb.

Zapoznaj sie z naszę ofertą.